قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

1- انتشار و کپی برداری تمامی و یا قسمتی از مطالب، ترجمه‌ها، تصاویر، ویدئوها و فایل های آموزشی و علائم تجاری که در این وبسایت منتشر گردیده صرفا با ذکر منبع مجاز است و عدم رعايت آن براي منتشر كننده پيگرد قانوني بهمراه دارد .
تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به آموزشگاه هنر های معاصر است

2- کاربران ملزم به اجرای قوانین و مقرارت وبسایت و تغییرات آن می باشند و وبسایت آموزشگاه هنر های معاصر حق تغییر قوانین و مقرارت را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داند.
 
3- در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کاربر شامل: تلاش در هک کردن و ایجاد اختلال در کارکرد وبسایت،  ارسال هرگونه ویروس و فایل های مخرب، تلاش برای بدست آوردن اطلاعات اشخاص و عدم رعایت قوانین کپی رایت که در بند 1 به آن اشاره شده است، دسترسی و ادامه فعالیت وی به وبسایت قطع می گردد و وبسایت آموزشگاه هنر های معاصر حق پیگیری تخلف انجام شده را از طریق مراجع ذی ضلاح برای خود محفوظ می داند.
 
4- تمام توان و تلاش وبسایت آموزشگاه هنر های معاصر در راستای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران می باشد. ولی با توجه به اینکه در اینترنت تبادل اطلاعات بطور مطلق قابل کنترل نیست. لذا مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و نام کاربری و کلمه رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد.
 
5- وبسایت آموزشگاه هنر های معاصر اختیار دارد هر گونه تغییرات در محتوی وبسایت را در هر زمان که تشخیص دهد انجام دهد.

6- کلاس های آموزشی معرفی شده در وب سایت طبق قوانین آموزشگاه هنر های معاصر برگزار خواهد گردید

7- مقالات منتشر شده در این وب سایت الزاما نظر رسمی و یا مورد تایید این آموزشگاه نیست و نظر شخصی نویسده آن می باشد

8- استفاده از خدمات این سایت به معنی قبول کردن تمامی شرایط و مقررات این متن است. آخرین نسخهٔ این متن همواره در  قوانین-و-مقررات/academyca.com در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعهٔ دقیق و آگاهی کامل از آخرین نسخهٔ این قوانین از خدمات سایت آموزشگاه هنر های معاصر استفاده کنند، در صورت مخالفت با هر یک از مواد یا بندهای این متن امکان ارایه خدمات توسط سایت آموزشگاه هنر های معاصر به مخاطب وجود نداشته و مخاطب مجاز به استفاده از امکانات آن نیست و موظف است از سایت آموزشگاه خارج شود و بدیهی است تمام قرارهایی که خارج از محدودهٔ قوانین سایت آموزشگاه هنر های معاصر –یعنی این سند- هستند مردود خواهند بود.

قوانین آموزشی :

1-رعایت شئونات اسلامی و قوانین انظباطی الزامی می باشد.
2 - غیبت، هزینه و فرصت از دست رفته هنرجو است و به عهده ی موسسه نمی باشد. برای  هنر جویانی که بیش از 3 جلسه غیبت دارند گواهی پایان دوره صادر نخواهد شد.
3 - امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط تنها برای دوره های “بلند مدت” بشــرح زیر،  امکانپذیر است : 50 درصد شهریه قبل از شروع دوره، نیمه باقی مانده چهار هفته ( یکماه )  پس  از  شروع دوره .
4 -به دلایل متعدد در حوزه آموزش امکان جابه جایی تاریخ شروع کلاس ها حداکثر تا دو هفته نسبت به تاریخ آموزشی از پیش اعلام شده امکان خواهد داشت

5- شرایط انصراف از دوره های کوتاه مدت (تکدرس):
تا 21 روز قبل از شروع دوره عودت کامل شهریه
تا 14 روز قبل از شـــــروع دوره 80  درصد از شهریه
تا 7 روز قبل از شروع دوره 70 درصد شهریه عودت داده می شود.
در سایر موارد وجهـــــی عودت داده نمی شود

6-  انصراف از دوره هـــای بلند مدت امکانپذیـــــــر نمی باشد.

7- امکان انتقال هنرجو از یک دوره و تنها به دوره ی بعدی، فقط در صورت تسویه  کامل دوره جاری و پرداخت 20 درصد از شهریه دوره جدید امکان پذیر خواهد بود. در  سایر حالات انتقال امکان پذیر نمی باشد.
8 - گواهی پایان دوره به کسانی تعلق می گیرد که پروژه های کلاسی را حداکثر تا دو هفته  بعد از پایان دوره به دفتر آموزش تحویل داده باشند.

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد