رنگ در تصویر


coloful

این کلاس به بررسی تغییرات ارتباطات انسانی و واکنش سلسله اعصاب بشر در مواجهه با رنگ و مسائلی مانند تحلیل رنگ، چیستی رنگ و نحوه استفاده از رنگ در زندگی اجتماعی می‌‎پردازد.
همچنین به این موضوع توجه شده است که آیا در زمینه استفاده از رنگ در فرهنگ های مختلف و یا سازمان ها قوانینی وجود دارد و در صورت وجود، این قوانین به چه چیز می‌‏پردازند.
حذف یک رنگ چه تاثیراتی بر جامعه و یا زندگی شخصی دارد و کمبود آن ممکن است چه آسیب‎هایی را پدید آورد ؟
به علاوه در مورد مسائل دیگری مانند نقاشی دیواری، گرافیک محیطی و طراحی فضای داخلی نیز مطالبی در این کلاس وجود دارد که می‌تواند برای گروه‏‌های مختلف علاقه مندان مفید باشد.

نام دوره آموزشی : رنگ در تصویر
پیش نیاز : ندارد
ساعت آموزشی :  20 ساعت در 10 جلسه
روز(های) برگزاری در ترم آینده : سه شنبه ها
ساعت شروع : 16
شروع دوره آینده: 1 بهمن 98
قیمت این کارگاه: 700 هزار تومان -ثبت نام اینترنتی / رزرو دوره

درباره مدرس این دوره

BahramKalhornia

بهرام كلهرنيا متولد سال ۱۳۳۱ در كرمانشاه است و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشکده ی هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران و دانشکده ی صدا و سیما می باشد

تحصيلات كارشناسی و كارشناسی ارشد وی به ترتيب در رشته‌های طراحی و پيكره‌سازی و گرافيك و تصويرسازی است وي از سال 1351 در حوزه طراحی گرافيك و هنر مشغول تدريس و فعاليت بوده است . وی دبیر و عضو هیئت مدیره ی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، عضو شورای تألیف كتاب های گرافیك دانشگاه جامع علمي-كاربردي و همچنين مشاور و مدير هنری ـ پژوهشی در چندين وزارت خانه از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت نفت است. دبير و داور جشنواره های ملی در عرصه هنرهای تجسمی، برپایی نمايشگاه‌های فردی و شركت در نمايشگاه‌های گروهی از ديگر فعاليت‌های حرفه‌ای وی است كه می‌توان به آنها اشاره كرد.

www.academyca.com


مدرسه هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات و دیجیتال آرت

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد