رنگ در تصویر


coloful

این کلاس به بررسی تغییرات ارتباطات انسانی و واکنش سلسله اعصاب بشر در مواجهه با رنگ و مسائلی مانند تحلیل رنگ، چیستی رنگ و نحوه استفاده از رنگ در زندگی اجتماعی می‌‎پردازد.
همچنین به این موضوع توجه شده است که آیا در زمینه استفاده از رنگ در فرهنگ های مختلف و یا سازمان ها قوانینی وجود دارد و در صورت وجود، این قوانین به چه چیز می‌‏پردازند.
حذف یک رنگ چه تاثیراتی بر جامعه و یا زندگی شخصی دارد و کمبود آن ممکن است چه آسیب‎هایی را پدید آورد ؟
به علاوه در مورد مسائل دیگری مانند نقاشی دیواری، گرافیک محیطی و طراحی فضای داخلی نیز مطالبی در این کلاس وجود دارد که می‌تواند برای گروه‏‌های مختلف علاقه مندان مفید باشد.

نام دوره آموزشی : رنگ در تصویر
پیش نیاز : ندارد
ساعت آموزشی :  20 ساعت در 10 جلسه
روز(های) برگزاری در ترم آینده :
ساعت شروع :
دوره آینده: به زودی اطلاع رسانی خواهد شدشروع
قیمت این کارگاه: 1400 هزار تومان -ثبت نام اینترنتی / رزرو دوره

درباره مدرس این دوره

BahramKalhornia

بهرام كلهرنيا متولد سال ۱۳۳۱ در كرمانشاه است و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشکده ی هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران و دانشکده ی صدا و سیما می باشد

تحصيلات كارشناسی و كارشناسی ارشد وی به ترتيب در رشته‌های طراحی و پيكره‌سازی و گرافيك و تصويرسازی است وي از سال 1351 در حوزه طراحی گرافيك و هنر مشغول تدريس و فعاليت بوده است . وی دبیر و عضو هیئت مدیره ی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، عضو شورای تألیف كتاب های گرافیك دانشگاه جامع علمي-كاربردي و همچنين مشاور و مدير هنری ـ پژوهشی در چندين وزارت خانه از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت نفت است. دبير و داور جشنواره های ملی در عرصه هنرهای تجسمی، برپایی نمايشگاه‌های فردی و شركت در نمايشگاه‌های گروهی از ديگر فعاليت‌های حرفه‌ای وی است كه می‌توان به آنها اشاره كرد.

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد