آکادمی دیجیتال آرت

مدرسه هنر های معاصر، مرکز تخصصی آموزش هنر های تصویر بنیان

گروه دیجتال

  • بدون هيچ ترديدی پردازش و ويرايش تصاوير يكي از مهمترين توانمندی های عكاسان در دنيای امروز عكاسی به شمار مي رود، در این کارگاه ابتدا با مُدهای رنگی، واژگان چاپ و فرمت های مختلف آشنا خواهید شد. سپس ابزارهای فتوشاپ، لایه ها و کاربردهای آن به طور عمیق و کاربردی شرح داده خواهد شد. ابزارهای مرمت تصویر، ابزارهای بُرداری و مُد های ترکیبی بخش دیگری از این کارگاه را تشکیل خواهد داد. تنظیم نور و کار با هیستوگرام، کِروها و کار کردن با فیلترها و ماسک ها نیز بخش دیگری از این کارگاه خواهد بود. این کارگاه در دو سطح برگزار می گردد.
  • هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی بیشتر کاربران دنیای عکاسی با ویرایشگر قدرتمند لایت‌روم است. در این کارگاه، ویرایش های غیرتخریبی و مدیریت تصاویردر ماژول‌های لایت روم را بررسی می گردد.
  • این کارگاه عملی رویکرد فتو مونتاژ را مورد بررسی و تمرین قرار می دهد. ابزار این کارگاه نرم افزار فتوشاپ می باشد. پیش نیاز دوره اشراف بر عکاسی و فتوشاپ است
     
  • شناخت آناتومی صورت و ويرايش و پردازش آن، يكی از كارآمدترين مهارت های حرفه ای عكاسی پرتره است. در این کارگاه تخصصی اصلاح رنگ پوست برای نژاد های مختلف، اصلاح بافت پوست، دیجیتال Make up و تکنیک های مربوط به ویرایش چهره بر اساس نور و ویژگی های آناتومی را خواهید آموخت.

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد