آرشیو مقالات عکاسی

شغلی را انتخاب کنید که عاشقش باشید

شغلی را انتخاب کنید که عاشقش باشید در آن صورت شما هرگز در حال کار کردن نیستید.( کنفسیوس)

من با کنفسیوس کاملا موافقم، عاشق کارم هستم.

 در اولین صبح زود بعد از تعطیلات برای رفتن به سر کار لبخند روی لبانم هست. بلی من همچین آدمی هستم.هر از چند گاهی به زمانی فکر می کنم که در مسیری که اکنون هستم نبودم، پس هر روز به خاطر حضورم در این صنعت بارها و بارها شکر گذارم.

همه چیز زمانی که چهارده سال داشتم شروع شد، تجربه کار در کنار یک عکاس محلی در شهر خودم را پیدا کردم.
متشکرم از مایکل لیت، که بواسطه او در دنیای اعجاب انگیز و باور نکردنی عکاسی غرق شدم، سپس کالج هنر من را فراخواند و بعد از آن لیسانس خود را در رشته ی "رسانه های حرفه ای با گرایش در عکاسی" به اتمام رساندم.

با رگه هایی از خوش بینی که داشتم در حالی که بدهی سنگین دوران دانشجویی کماکان همراهم بود، زندگی و کار در شهر شلوغ لندن را آغاز کردم. به عنوان دستیار عکاس و پادو در یک استودیوی بزرگ. این یک تجربه ی ماجراجویانه در سطحی جهانی به معنای کامل کلمه بود.

در سال 2001 با دریافت جایزه ی معتبر پرینس تراست جهش بزرگی برای من اتفاق افتاد که  باعث شد تصمیم بگیرم به طور مستقل کار کنم.
امروز من یک متخصص در زمینه عکاسی طبیعت بی جان و ویرایش های خلاقانه هستم. شما در اکثر اوقات من را در استودیوی شخصی ام در کیلدای جنوبی خواهید یافت که با شور و اشتیاق مشغول کار هستم. و با افتخار می گویم که ساختمان این استودیو مشخصا برای این کار من طراحی و ساخته شده است.

کار کردن با مشتریان وفادار و محلی اینجا در ملبورن برایم در اولویت است هر چند با مشتریانی در دبی و لندن نیز همکاری می کنم.
مارتین اولندنوشتن دیدگاه

10


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

www.academyca.com


مدرسه هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات و دیجیتال آرت

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد