نمایشگاه استودیو پلاس

نمایشگاه استودیو پلاس

صمیمانه از شما دعوت می گردد از نمایشگاه عکس های تبلیغاتی استودیو پلاس بازدید فرمایید. آثار نمایشگاه تا ششم آذر بر روی دیوار گالری تم قرار دارد و از ساعت یازده الی نوزده قابل بازدید است

رویکرد آکادمی هنرهای معاصر،‌ آموزش نسل جوان برای ورود به بازار کار حرفه ای و ارتقای شغلی است. انجام پروژه های واقعی متناسب با استانداردها و مقتضیات بازار کار در طول تحصیل، ‌تجربه ای منحصربه فرد را در زمان آموزش در اختیار هنرجویان آکادمی قرار می دهد. همچنین ورود به عرصه نمایش حرفه ای آثار از دیگر رویکردهای حمایتی این مجموعه آموزشی است.
این نمایشگاه حاصل دوره عکاسی تبلیغاتی است که در مجموعه دوره «شش ماهه استودیو پلاس» قرار دارد. استودیو پلاس با پنج مدرس حرفه ای بر توانمندسازی هنرجویان در حوزه های متفاوت مهارت های استودیویی تاکید دارد. این دوره به صورت روش مند بر پرهیز هنرجویان از تقلید سبک مدرس و همچنین بر پرهیز از عکاسی از قبل چیدمان و نورپردازی شده تاکید دارد. تلاش می شود هنر آموز درک فلسفه نور و جنبه های تبلیغاتی اثر را مد نظر قرار دهد.اهتمام براین است که هنرجویان به سمت خردورزی و یافتن نگاه شخصی، رهنمون سازد. با این ساز و کار شاهد تکثر نگاه های خلاق و پیشرو در این نمایشگاه هستیم.
آقای امیر آذری مدرس خلاق و پویای کارگاه عکاسی تبلیغاتی، مربی این دوره و کیوریتور نمایشگاه استودیو پلاس در آذر 98 هستند.
 مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه مدیریت و استادان ارجمند آکادمی به هنرجویان صاحب اثر در این نمایشگاه تقدیم می گردد.

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد